اطلاعیه

حق فروش اینترنتی محصولات شرکت تولیدی و صنعتی سینجر گازبه طور انحصاری در اختیار سایت شرکت به نشانیwww.sinjeronline.com بوده و هرگونه اقدام به فروش اینترنتی کلیه محصولات این شرکت بایستی پیشتر با مجوز رسمی و انعقاد قرارداد با شرکت سینجرگاز انجام گردد. هر گونه اقدام برخلاف این اطلاعیه(اعم از فروش و توزیع محصولات شرکت سینجرگاز در فضای مجازی) با ثابت شدن موضوع، شرکت سینجرگاز از طریق مراجع قانونی اقدام به شکایت نموده و کلیه حق و حقوق مادی و معنوی خود را مطالبه و از ارائه خدمات پس از فروش به خریداران کالا از سایت های غیر مجاز خودداری خواهد نمود

فروش اینترنتی سینجرآنلاین راه اندازی شد

امروزه همراه با پیشرفت مداوم تکنولوژی و مشغله های زندگی نوین،سیستم های سنتی فروش عملا کاربرد خود را از دست داده اند و بطور روزمره نیاز به دسترسی به اقلام مورد نیاز از طریق روش های جدید حس می شود.

۱- برای خرید تلفنی فقط با شماره های ۰۲۱۵۵۲۷۰۲۱۰ و۰۲۱۵۵۲۷۰۴۲۰ و۰۲۱۵۵۲۷۰۷۵۷ تماس حاصل فرمایید و مبلغ محصول مورد نظر را به شماره کارت یا حساب های شرکت واریز کنید، لازم به ذکر است در غیر این صورت شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال سفارش شما و خدمات پس از فروش نخواهد داشت.

۲- سایت www.sinjeronline.com/ir تنها سایت مرجع برای فروش محصولات سینجر می باشد در صورت خرید از فروشگاه های اینترنتی دیگر شرکت سینجر گاز هیچ گونه مسئولیتی در قبال سفارش شما و خدمات پس از فروش آن نخواهد داشت.

طرح تعویض

خرید آنلاین محصولات لوازم خانگی سینجر از طریق کارت های اعتباری کالای ایرانی

جهت رفاه حال دارندگان کارت اعتباری کالای ایرانی ، شرکت لوازم خانگی سینجر اقدام به راه اندازی فروش محصولات این شرکت از طریق وبسایت سینجرآنلاین نموده است.
کارت های اعتباری خرید کالای ایرانی به سه گروه پرسنل آموزش و پرورش ، بازنشستگان کشوری و مستمری بگیران تامین اجتماعی تعلق میگیرد.

نحوه درخواست کارت اعتباری کالای ایرانی:

مشمولین کارت اعتباری خرید کالای ایرانی میتوانند جهت دریافت این کارت درخواست خود را به امور اداری یا رفاهی سازمان محل خدمت خود ارائه داده و پس از دریافت کارت و اخذ رمز دوم از طریق دستگاه های خودپرداز بانک صادر کننده کارت به لینک http://kalair.sinjeronline.ir/  مراجعه کنند.

 

کالاهای مشمول در طرح برند سینجر انواع اجاق گاز ، یخچال فریزر و سایدبای ساید ، ماشین لباسشویی و انواع اجاق گاز رومیزی ، فر توکار و هود میباشد.

قیمت محصولات مطابق قیمت مصرف کننده برند سینجر میباشد.

 

پکیج جهیزیه محصولات لوازم خانگی سینجر

در راستای هدف ارزشمند حمایت از تولیدات داخلی و همچنین تسهیل امر ازدواج جوانان گروه صنعتی تولیدی سینجر اقدام به ارائه پیشنهاد ویژه به زوج های جوان جهت تهیه جهیزیه با کیفیت برتر داخلی و قیمت مناسب نموده است.