تخفیف به مناسبت شب یلدا

خرید آنلاین محصولات لوازم خانگی سینجر از طریق کارت های اعتباری کالای ایرانی

جهت رفاه حال دارندگان کارت اعتباری کالای ایرانی ، شرکت لوازم خانگی سینجر اقدام به راه اندازی فروش محصولات این شرکت از طریق وبسایت سینجرآنلاین نموده است.
کارت های اعتباری خرید کالای ایرانی به سه گروه پرسنل آموزش و پرورش ، بازنشستگان کشوری و مستمری بگیران تامین اجتماعی تعلق میگیرد.

نحوه درخواست کارت اعتباری کالای ایرانی:

مشمولین کارت اعتباری خرید کالای ایرانی میتوانند جهت دریافت این کارت درخواست خود را به امور اداری یا رفاهی سازمان محل خدمت خود ارائه داده و پس از دریافت کارت و اخذ رمز دوم از طریق دستگاه های خودپرداز بانک صادر کننده کارت به لینک http://kalair.sinjeronline.ir/  مراجعه کنند.

 

کالاهای مشمول در طرح برند سینجر انواع اجاق گاز ، یخچال فریزر و سایدبای ساید ، ماشین لباسشویی و انواع اجاق گاز رومیزی ، فر توکار و هود میباشد.

قیمت محصولات مطابق قیمت مصرف کننده برند سینجر میباشد.

 

آغاز تولید انبوه اجاق گاز سان

اطلاعیه طرح خرید کالای ایرانی :

شرایط ویژه اقساطی

کارت خرید کالای ایرانی، ابزاری اعتباری است که توسط بانک های کشور برای عموم مردم که درآمد مشخص و ثابتی دارند، صادر شده و دارنده آن می تواند تا سقف تعیین شده که متناسب با درآمد ماهیانه و حداکثر معادل یکصد میلیون ریال خواهد بود، کالاهایی را که فهرست آنها توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت تعیین شده است، خریداری کند.در فاز اول اجرای طرح، حسب تقاضای امور اداری دستگاه‌ها، شرکت‌ها و صندوق‌های بازنشستگی از بانک های عامل پرداخت حقوق کارکنان، فرم‌هایی در اختیار آنان قرار می گیرد که به کارکنان و مستمری بگیرانی که مایل به دریافت کارت خرید کالای ایرانی هستند، ارائه شود. پس از تکمیل و ارسال فرم‌های درخواست متقاضیان توسط دستگاه‌ها، شرکت‌ها و صندوق‌های بازنشستگی، بانک‌های عامل کارت‌ها را صادر کرده و از طریق دستگاه‌های مربوطه در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند. کارت‌ها از زمان تحویل به متقاضیان، قابلیت خرید در مراکز فروش حضوری و اینترنتی مشخص شده را خواهد داشت. برای دارندگان کارت در هر ماه شمسی و متناسب با زمان صدور کارت، صورتحسابی از طریق پیامک ارسال می‌شود که شامل ریز اقلام خرید در هر دوره به علاوه مجموع تسهیلات اعطایی قبلی است. مشتریان می‌توانند با اطلاعات پیامک فوق، نسبت به بازپرداخت اقساط تسهیلات خود همانند سایر قبوض خدماتی اقدام کنند.
در مراحل بعدی طرح، امکان درخواست کارت خرید کالای ایرانی برای عموم مردم به صورت انفرادی از طریق مراجعه به شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری وجود خواهد داشت.
در این طرح، برای هر شهروند ایرانی حداکثر می‌تواند یک کارت خرید کالای ایرانی صادر شود.

پکیج جهیزیه محصولات لوازم خانگی سینجر

در راستای هدف ارزشمند حمایت از تولیدات داخلی و همچنین تسهیل امر ازدواج جوانان گروه صنعتی تولیدی سینجر اقدام به ارائه پیشنهاد ویژه به زوج های جوان جهت تهیه جهیزیه با کیفیت برتر داخلی و قیمت مناسب نموده است.

هم اکنون دارنگان حکمت کارت میتوانند از طریق دستگاه های کارت خوان حکمت کارت در فروشگاه مرکزی (برندشاپ) تهران به آدرس

تهران،خیابان امین حضور،پاساژ خلیج فارس،طبقه همکف،فروشگاه کندی
و شماره تماس:۰۲۱۳۳۵۴۶۰۹۷
اقدام به خرید نمایند.

آغاز فروش از طریق آسان خرید بانک تجارت

هم اکنون دارنگان آسان خرید میتوانند از طریق دستگاه های کارت خوان آسان خرید در فروشگاه مرکزی (برندشاپ ) به آدرس:
خیابان امین حضور،پاساژ خلیج فارس،طبقه همکف،فروشگاه کندی
و شماره تماس:۰۲۱۳۳۵۴۶۰۹۷  اقدام به خرید نمایند.

 

فروش اینترنتی سینجرآنلاین راه اندازی شد

امروزه همراه با پیشرفت مداوم تکنولوژی و مشغله های زندگی نوین،سیستم های سنتی فروش عملا کاربرد خود را از دست داده اند و بطور روزمره نیاز به دسترسی به اقلام مورد نیاز از طریق روشهای جدید حس میشود.
شرکت آریا پردیس البرز تولید کننده لوازم خانگی سینجر و واردکننده انحصاری لوازم خانگی کندی ایتالیا اقدام به فروش محصولات خود از طریق وب سایت www.sinjeronline.ir نموده است.